OrhSoft Döviz Çevirici & Currency Converter

Exchange Rates are the first example of their own implementation of live exchange rates for each country of the world. Not only does it provide you with a live exchange rate, it also helps you convert one country’s currency to another by pressing a single key. It uses a third party API’S to get live exchange rate. Currency Builder is completely eye catching material design and working on all android devices and screen sizes. This app has a navigation drawer and more applications, and this application is very different from other currency applications.

Döviz Kurları, dünyanın her ülkesinin canlı döviz kurları sağlayan kendi uygulamasının ilk örneğidir. Sadece canlı döviz kuru sağlamakla kalmaz, aynı zamanda tek bir tuşa basarak bir ülkenin para birimini diğerine dönüştürmenize yardımcı olur. Canlı döviz kurunu almak için üçüncü taraf API’S kullanıyor. Döviz Kurucu tamamen göz alıcı malzeme tasarımı ve tüm android cihazlar ve ekran boyutları üzerinde çalışıyor. Bu uygulamanın navigasyon çekmecesi ve daha fazla uygulama içeren sekmeleri var ve bu uygulama diğer doviz uygulamarından çok farklıdır..

Download : https://play.google.com/store/apps/details?id=com.orhsoft.currencyconverter

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.